Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bulancak’ta altyapı çalışmaları sürüyor

Bulancak Belediye Başkanı Recep

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Belediye olarak Bulancak genelinde sürdürdükleri alt yapı çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yaz dönemini en iyi şekilde değerlendireceklerini ve bölgede en üst düzeyde ve en iyi çalışan belediye olduklarını ifade etti.

Yakar yaptığı açıklamada; “Özellikle alt yapıya büyük önem verdiklerini ve ilçe genelinde doğalgaz dahil tüm alt yapı çalışmalarının büyük oranda tamamlandığını, alt yapısı tamamlanan kısımlarda ise üst yapı; yol, kaldırım, modern aydınlatmalarla çalışmalarına hız verdik.

Tüm bu büyüme hacmine rağmen ilçemizi dönüştürmeye, yenilemeye devam ediyoruz. Bu anlamda bütçe ve kaynak sıkıntımız da yok. İlçemizi Türkiye Yüzyılına yakışır bir hale getirmek için yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Ekim ayına kadar birçok çalışmamızı bitiriyoruz. Yeni Belediyemiz bitmek üzere ve Meydan düzenlememizi tamamlıyoruz. Yine sahilde yaklaşık 8 km’lik bisiklet yolumuz bitme aşamasında. Burada betonlama çalışmalarımızın sonuna geldik. Önümüzdeki günlerde boyamasını yapacağız. Bunlar tamamlandığında Bulancak çok daha güzel bir görünüme kavuşacak. İlçemiz için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.