Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Orduda Bi̇r Vatandaşın Fırtınada Zor Anları

ORDU’NUN AKKUŞ İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN FIRTINA NEDENİYLE BİR KİŞİ KALDIRIMDA SÜRÜKLENEREK AĞACA TUTUNARAK DURABİLDİ. O ANLAR İSE BİR İŞ YERİNİN GÜVENLİK KAMERASINCA SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ.

ORDU’NUN AKKUŞ İLÇESİNDE ETKİLİ

Ordu’nun Akkuş ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle bir kişi kaldırımda sürüklenerek ağaca tutunarak durabildi. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından günler öncesinden yapılan uyarıların ardından Ordu’da ve bir çok bölgede kuvvetli rüzgar etkisini gösterdi. İl merkezinde etkili olan fırtına bir çok ilçede de vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Ordu’nun yüksek ilçelerinden biri olan Akkuş’ta saatte 45 kilometre hıza ulaşan fırtına hayatı olumsuz etkilerken, kaldırımda yürüyen bir kişi ise aşırı rüzgara kapılarak, sürüklenmesinin ardından bir ağaca tutunarak zor durabildi.

Yaşanan fırtınada ağaca tutunarak ayakta kalmaya çalışan vatandaş, rüzgarın etkisini azaltmasıyla yeniden yürümeye devan etti. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Öte yandan olayda yaralanan olmazken, sokaktaki bazı araçlarda hasar oluştu.