Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali̇ Tavlı: “Bi̇rli̇kte Güzel İşler Yapacağız”

VALİ ORHAN TAVLI(SOLDA), SAMSUN 19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET EDEREK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

VALİ ORHAN TAVLI(SOLDA), SAMSUN

Samsun Valisi Orhan Tavlı, “Samsun’da güçlü bir basın yapısı var. Birlikte güzel işler yapacağız” dedi.

Vali Orhan Tavlı, Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Samsun basının gücünden ve birlik içerisinde oluşundan memnuniyet duyduğunu söyleyen Vali Orhan Tavlı, “Hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Basın alanında güçlü bir şehir olan Samsun’da, gazetecilerin sağladığı birlik ve beraberlik bizleri son derece memnun ediyor. Şehrimizin tanıtımı noktasında birlikte güzel çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda geride bıraktığımız günlerde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladık. Bir kez daha Samsun’da gazetecilerin bu özel ve anlamlı günlerini kutluyorum” diye konuştu.

Samsun’a Basın Müzesi

Vali Orhan Tavlı’nın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ise “Valimize, Samsun basınına yönelik güzel sözlerinden dolayı teşekkür ederiz. Samsun’un gelişimi için bugüne kadar üzerine düşen hiç bir görevden kaçmayan gazeteciler olarak, bundan sonra da aynı heyecan içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimize kazandıracağımız ’Basın Müzesi’ başta olmak üzere birçok çalışmayla ilgili hazırlık aşamasındayız” diye konuştu.

Vali Tavlı ve gazeteciler, ziyaretin sonunda günün anısına birlikte bir fotoğraf çektirdi. Hayatını kaybeden Samsunlu gazetecilerin fotoğraflarının yer aldığı köşeyi inceleyen Vali Tavlı, “Hayatlarını kaybeden değerli basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.