Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ülkücülük MHP’de olur

“Türkiye 2023’te lider ülke

“Türkiye 2023’te lider ülke olma yolunda 14 Mayıs’ta önemli bir seçime giriyor.

MHP olarak Türkiye’yi kaderinde terk edemeyiz. MHP mensupları hiçbir zaman küskünlüğe dargınlığa gelmez. Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik” diyen MHP Giresun İL Başkanı Mahmut Karakuş, “Bu ülkeye can verdik, kan verdik ve bayrağımızı indirmedik. Devletimizin bekası için elimizi değil, vücudumuzu taşın altına koyduk. Kendimizi Türk Milletinin bekasına adadık” dedi.

Karakuş açıklamasının devamında; “Sözü ülkücü hareketin banisi cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’e aittir. Aile bireyleri arasında zaman zaman tartışmalar olabilir. Geçmişte birlikte mücadele ettiğimiz dava arkadaşlarımız çeşitli nedenlerle nefislerine uyarak partimizden ayrılarak başka yerlere gitmiş olabilirler. Cuma günü iki bayramı birlikte yaşayacağız. Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları müstesna günlerdir. Bu bayrama fırsat bilerek ayrılan kardeşlerimizi Baba ocağı partimiz MHP ye davet ediyorum. Partimizin kapısı ilkelerimize uymak kaydıyla herkese açıktır.

Birlikte olalım, bir olalım, iri olalım, diri olalım. Allah’ın izniyle Cumhuriyetin 100. yılında Türkiye’ye MHP’nin damgasını vuralım.

Biz de aday belli karar nettir. Adayımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kararımız MHP’dir.

MHP olarak bilge liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrusunda teşkilatlarımız ve gönüllülerimizle çok çalışacağız sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Giresun’un her yerini karış karış dolaşacağız ve Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi.