• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
    412,24
    %0,57
  • BIST

Spor yatırımları hız kesmeden sürecek

Spor yatırımları hız kesmeden sürecek

Başkan Şenlikoğlu; “Bakanımız, gerek gençler gerekse sportif altyapılarıyla ilgili bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimizin yanında olduğunu ifade etti. Kendilerine bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.”

 KASAPOĞLU; “PROJELERİMİZ YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK”

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Giresun’a yapılacak olan spor ve tesisleri yatırımları için imzalar atıldı. Ankara’da gerçekleşen imza töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu; “Giresun’a değer katan gençlik ve spor yatırımlarımızla modern imkânlara erişen gençlerimiz çoğalacak, güzel ülkemizin her bir yanında özel projelerimiz yükselmeye devam edecek. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

ŞENLİKOĞLU; “SPOR TESİSLERİNE AYRI BİR ÖNEM VERİYORUZ”

İmza töreniyle ilgili açıklamalarda bulunan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, spor alanında Giresun’a yatırımların devam edeceğini söyledi. Şenlikoğlu; “Biliyorsunuz dev bir yatırım olan Çotanak Spor Kompleksimiz geçtiğimiz hafta sonu hizmet vermeye başladı. Batlama mevkiindeki 5 bin kişilik spor salonumuzun inşaatı devam ediyor. Sırada semt sahalarımız var. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından şehrimize dört adet sentetik çim yüzeyli semt spor sahası yapılacak. Aksu Mahallesi’ndeki semt sahasının yapımına başlandı, yer tespitinin ardından diğerleri de başlayacak. Semt sahalarının tamamlanmasının ardından gençlerimiz rahat bir ortamda sporlarını yapabilecekler. Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi spora özendirmek, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak ve sağlıklı spor yapabilmeleri amacı ile spor tesislerine ayrı bir önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM