Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pınar Kahraman AK Parti’den milletvekili aday adayı

AK Parti bir önceki

AK Parti bir önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Pınar Kahraman milletvekili aday adayı oldu.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminin aday adaylığı başvuruları ülke genelinde olduğu gibi Giresun’da da tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede bir önceki dönem İl Başkan Yardımcısı İl Başkan Yardımcısı Pınar Kahraman AK Parti’den Giresun Milletvekili aday adayı oldu.

Pınar Kahraman adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Arkadaşlarımın, dostlarımın ve halkımızın heyecanı bize ayrı bir motivasyon kattı. İnşallah bu motivasyon, bu enerji ile önümüzde ki seçimlerde Giresun’da büyük bir başarıya imza atıp, Türkiye’nin yüz akı olma yolunda büyük bir irade ve kararlılık göstereceğiz. Allah hepinizden razı olsun.

Siz beni tanıyorsunuz, ben sizi tanıyorum. Buradan büyük bir başarı ile çıkacağımıza inanıyorum. Türkiye’nin yeni yüzyılı inşa edilirken, bu yüzyıla genç, enerjik ve yeni motivasyonla katkı sunmaya devam edeceğiz inşallah.

20 Mart 2023 Pazartesi (bugün) saat 15.00’de parti binamızda il başkanlığımıza müracaatımızı yapacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.