• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
    460,28
    %0,01
  • BIST

Millet Bahçesi’nin ihalesi 15 Haziran’da yapılacak

Millet Bahçesi’nin ihalesi 15 Haziran’da yapılacak

“ŞEHRİMİZE VE HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Millet Bahçesi Projesi için müjdeyi verdi. Şenlikoğlu, Atatürk Stadı’nın olduğu alana uygulanacak proje için hurda kaldırma işlemlerinde sona gelindiğini, ardından arazinin TOKİ’ye devredileceğini ve 15 Haziran 2021 tarihinde de projenin yapım ihalesinin gerçekleştirileceğini kaydetti. Ankara temasları kapsamında TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret eden Şenlikoğlu, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada; “Milletvekilimiz Kadir Aydın beyle birlikte TOKİ Başkanımız Ömer Bulut’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine ait sosyal donatı inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatı projesi ihalesinin 15 Haziran 2021 tarihinde yapılacağı müjdesini aldık. Güzel şehrimize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.

“BÖLGE YAŞAM MERKEZİ HALİNE GELECEK”

Projenin hayata geçmesiyle birlikte yeşil dokusu ile şehrimize önemli değer katacak bir projeyi hayata geçirmiş olacaklarının altını çizen Başkan Şenlikoğlu: “Sayın Cumhurbaşkanımızın startını verdiği Millet Bahçesi projesini şehrimizde de uyguluyoruz. Millet Bahçemiz şehrimizin en güzel, en gözde bölgesinde, denize karşı şehrin ortasında harika görüntüsü ile yerini alacak. Spor salonu ve yüzme havuzuyla birlikte bu bölge bir yaşam merkezi haline gelecek. Belediye olarak projeye elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Yediden yetmişe halkımızın tüm kesimine hitap edecek olan Millet Bahçemizde vatandaşlarımız doğayla baş başa hoşça vakit geçirebilecek. Şehrimiz için vaat ettiğimiz projelerden birisini daha hayata geçirecek olmanın mutluluğunu şimdiden yaşıyoruz. Tüm amacımız güzel şehrimize layık en her şeyin iyisini hak eden Giresunlumuza kalıcı eserler bırakmanın uğraşısı içerisindeyiz” diye konuştu.

“EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Şenlikoğlu; “Böylesine büyük bir projenin Giresun’umuza kazandırılmasında en büyük katkısı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’ye, ilgili diğer Bakanlarımıza, Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk’e ve İl Başkanımız Kenan Tatlı’ya teşekkür ediyorum. Millet bahçesi projemiz Giresun’umuza hayırlı olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM