Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Sıbıç’a tebrik ziyaretleri sürüyor

31 Mart yerel seçimleri sonrası Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç’a, hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

31 Mart yerel seçimleri

Genç, yaşlı her kesimden vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, siyasiler, iş dünyası temsilcileri ile resmi ve özel kurum yöneticileri, Başkan Sıbıç’ı tebrik etmek ve başarılar dilemek için ziyaretlerini aralıksız sürdürüyorlar.

Bayram tatili ve hafta sonu sürecinde de makamında ziyaretleri kabul eden Başkan Sıbıç, ziyarete gelen misafirleriyle samimi ve içten bir şekilde ilgilenerek, şehrin ortak hedefleri doğrultusunda, ayrıştırmadan ve ötekileştirmeden Bulancak için çalışacaklarını ve gerek halkın gerekse ilçenin tüm kurum ve kuruluşlarının desteğiyle hep birlikte yürümeye devam edeceklerini ifade ediyor.

Yaşanan bu yoğun ziyaretçi trafiğinin Bulancak’ta özlenen ve beklenen bir değişimin göstergesi olduğunu belirten Başkan Sıbıç, “Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla ve şehrimizin tüm unsurlarıyla birlikte hareket edeceğiz. Tüm resmi ve özel kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, dernek, sendika, odalarımızla ve halkımızla iş birliği halinde Bulancak için hizmet üreteceğiz. Bu ziyaretler gösteriyor ki; en başından beri ifade ettiğimiz birlik ve beraberlik söylemimiz şimdiden hayat buldu. İlçemiz adına kazanılabilecek en büyük değer budur. Ziyaretimize gelen herkese sonsuz teşekkür ediyor, hiçbirini mahcup etmemek için büyük bir gayret içerisinde çalışacağıma bir kez daha söz veriyorum” diye konuştu.

Gün içerisinde; Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, İlçe Kaymakamımız Sayın Ünal Koç, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Emre Us, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tozlu, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ersin Erkut, İlçe Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Oğuz Yalçın, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları ve Belediye çalışanları ziyaretlerde bulundular.