Herkesten destek bekliyoruz

Herkesten destek bekliyoruz

Çotanakların Basın Sözcüsü Önal: “12 Mart’ta İstanbul’da düzenleyeceğimiz Giresunspor’a destek gecesine il içinde ve il dışında yaşayan iş insanlarını, siyasileri, sivil toplum kuruluşlarını ve Giresunspor sevdalısı tüm hemşehrilerimizi gecemize destek olamaya bekliyoruz.

GZT Giresunspor Kulüp Basın Sözcüsü Halil İbrahim Önal, kulübe gelir amaçlı İstanbul’da 12 Mart 2022 tarihinde yapılacak olan gece için bilet satışlarının devam ettiğini hatırlatarak, gece için bilet satın alanların her gün kulübün sosyal medya hesapları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşılacağını bildirdi. Önal, Süper Lig’de kalıcı olmak için mücadele eden Giresunspor’un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğunun altını çizdi.

12 Mart Cumartesi akşamı Titanic Business Kartal Hotel’de gerçekleştirilecek gece için artık son 10 güne girildiğini belirten Önal, il içinde ve il dışında yaşayan iş insanlarını, siyasileri, sivil toplum kuruluşlarını ve Giresunspor sevdalısı tüm hemşehrilerimizi gecemize destek olamaya bekliyoruz. Birlik ve beraberliğe büyük ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde ister bir bilet isterse da 10 bilet satın alarak gecemize destek olan herkesi kamuoyuyla paylaşarak, Giresunspor’un kimin yanında olduğunu kamuoyuyla paylaşacağız. Haydi Giresun, haydi tüm Giresunlular gün Giresunspor’a destek olmak ve sahip çıkma zamanıdır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM