GZT’nin desteği sürdürüyor

GZT’nin desteği sürdürüyor

Geçtiğimiz Mart ayında Albayrak Medya markalarından GZT ile isim sponsorluğu anlaşması yapan ve 44 yılın ardından büyük bir başarıya imza atarak adını Süper Lig’e yazdıran Giresunspor’a, GZT’nin desteği devam ediyor.

Geçen yıl sponsorluk anlaşması sonrası pandemi etkisine rağmen taraftarlarla Giresunspor’un arasındaki bağın güçlenmesine katkıda bulunan GZT, sezon sonuna kadar Giresunspor’un yakın takipçisi oldu ve gelişmeleri yakından paylaştı. Giresunspor’un şampiyonluk macerasına ortak olan GZT, bundan sonra da tüm medya gücüyle Giresunspor’un Süper Lig macerasında yanında olmaya devam edecek.

“GZT VE GİRESUNSPOR’UN BİRLİKTELİĞİ BAŞARIYI GETİRECEK, İNANIYORUZ”

Sponsorluğun devamından dolayı heyecanını dile getiren Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca “44 yılın ardından GZT olarak ilk defa isim sponsoru olduğumuz Giresunspor’un daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Biz GZT olarak enerjisi yüksek ve sürekli büyüyen bir markayız. Giresunspor’u da bu anlamda kendimize benzetiyoruz ve tüm gücümüzle yanında olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl ilk anlaşmamızı yaptığımızda Süper Lig’e çıkacağına olan inancımızı dile getirmiştik. Bu anlaşmamızda ise GZT Giresunspor’un Süper Lig’de güzel bir ivme yakalayacağına inancımızı belirtmek isterim” dedi.

Karaca sözlerine şöyle devam etti: “GZT olarak 1967’de kurulan ve Süper Lig’e 44 yıl aradan sonra adını yazdıran GZT Giresunspor artık daha büyük bir sahnede yer alacak. Tüm medya gücümüzle ve enerjimizle yanlarındayız. GZT olarak bu serüvene ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz ve GZT Giresunspor’a Süper Lig’de başarılar diliyoruz.”

“GZT’NİN DESTEĞİNİ HER ZAMAN ARKAMIZDA HİSSEDİYORUZ”

Anadolu futbolunun çok önemli olduğunu vurgulayan GZT Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet, “GZT’nin sporun yanında olması çok önemliydi. Anadolu takımlarının her zaman desteğe ihtiyacı var. İlk anlaşmamızla birlikte güzel bir sinerji yakaladık, takım olarak biz de başarı için çok çalıştık. Şimdi mücadelemiz Süper Lig’de devam ediyor. Yakaladığımız bu ruhu sahaya da taşıyarak birlikte nice başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM