Başkan Aksu’dan kaldırım incelemesi

Başkan Aksu’dan kaldırım incelemesi

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Kapu Mahallesi, Kazancılar Yokuşu, Eşref Dizdar Caddesi ve Topal Sokak’ta devam eden çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı.

Giresun Gazi Caddesi’ne alternatif ulaşım yolu olarak planlanan ve büyük ölçüde tamamlanan Kazancılar Yokuşu, Eşref Dizdar Caddesi üzerinde devam eden kaldırım, çevre düzeni çalışmalarını esnaflarla beraber inceleyen Aksu, bölgenin sit alanı olmasından dolayı gecikme yaşadıklarını, ancak bayram öncesi yolu ulaşıma açtıklarını söyledi.

Şehrin en önemli ulaşım yolu olan Topal Sokak ve Cemal Gürsel Caddesi üzerinde doğalgaz, su kanal ve elektrik hatlarının kazı çalışılmalarının koordineli şekilde tamamlanması ile birlikte, yolun kısa sürede asfaltlanarak ulaşıma açıldığını hatırlatan Başkan Kerim Aksu; “Doğalgaz, elektrik, yağmur suyu, içme suyu, kanalizasyon çalışmalarını ve diğer kurumların taleplerini birleştirip koordineli şekilde tamamlıyoruz. Böylece sürekli kazı problemi ortadan kalkıyor. Bütün hizmetler şehirde yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamak için yapılıyor. Doğalgazda, elektrikte, altyapı hizmetleri de, su da hepimizin ihtiyacıdır. Çalışmalarımızı planlarken, azami tasarruf sağlamaya dikkat ediyoruz. Harcadığımız para sizlerin, Giresun halkının parası” dedi.

Başkan Kerim Aksu, Teyyaredüzü ve Aksu Mahallelerinde doğalgaz çalışmalarını başlattıklarını hedeflerinin yoğun nüfus olan bölgelere doğalgaz hizmetinin ulaşması olduğunu sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM