Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Giresun adayları tanıtıldı

AK Parti Giresun İl

AK Parti Giresun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 28. Dönem Milletvekilliği Adayları Tanıtım Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin ve AK Parti teşkilatlarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, “Zafere inanan AK Kadrolarımızla 14 Mayıs seçimlerini de kazanacak ve Türkiye’nin en büyük ailesi olarak ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“YÜKLENDİĞİMİZ SORUMLULUĞUN BİLİNCİNDEYİZ”

Yılmaz, Giresun’un her seçimde AK Parti’ye güvendiğinin altını çizerek, “14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçim sathındayız. 14 Mayıs tüm dünyanın, özellikle İslam aleminin yakından takip ettiği bir seçim haline geldi. Yüklendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz. Gece gündüz demeden tüm teşkilat üyelerimiz ve milletvekili adaylarımızla birlikte çalışarak milletimizle geleceğin umudunu, bugünün inancını ve heyecanını paylaşacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız ve bizler sadece 85 milyonluk Türkiye’nin değil, kalbi bizimle atan tüm mazlum ülkelerin ve sessiz milyonların umudu, sessiz milyonların gür sesiyiz. İmanımızla, inancımızla hepsinin üstesinden geliyor, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. Bizim teşkilatımızın her bir üyesi, millete hizmeti aşk olarak gören bir anlayışa sahiptir.” dedi.

“HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ YİNE BİZDEN YANA”

“Birbirinden kıymetli Milletvekilleri adaylarımız var.” diyen İl Başkanı Yılmaz, “Bu süreçte en çok milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yine teşkilatımıza oldu. Bu da gösteriyor ki halkımızın teveccühü bizden yana. Ben milletvekili aday adayı olmuş ama aday olamamış arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Son derece düzgün bir süreci geride bıraktık. Artık adaylarımızla birlikte ‘Durmak yok yola devam’ diyerek yeni dönemde de yeni milletvekillerimizle birlikte ilimizin önde gelen projelerinden;

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle ilan edilen 3. ve 4. Organize Sanayi Bölgelerimiz, yapımı planlanan 5. Organize Sanayi Bölgemiz, Giresun Merkez, Dereli, Keşap, Bulancak ilçelerimiz ile Duroğlu beldemiz ve bu bölge havzasındaki köylerimizin İçme Suyu Projesi, bu bölgelerimize İçme Suyu Temini Projesi, Güney Çevre Yolu, Giresun Teknopark, Giresun Atıksu Projesi, Giresun Balıkçı Barınağı (Uzuncakum – Güneyköy), Giresun Adliye Sarayı, Giresun Kültür Merkezi, İlçe belediyelerimizin tüm projeleri, ilçelerimizdeki turizm yatırımları ve eksik kalan doğalgaz alt yapılarının da takibi olacağız” diye konuştu.

“SAHALARDAYIZ VE ÇALIŞIYORUZ”

Cumhur İttifakı ile güçlenerek sahada olduklarını kaydeden Yılmaz, “Yine Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi de malumunuz Cumhur İttifakı adı altında bir birlikteliğimiz var. Cumhur İttifakı İl Başkanları olarak sahalardayız ve çalışıyoruz. Cumhur İttifakının ortak paydasında; Enerjide tam bağımsız bir Türkiye var, yerli ve milli kendi silahlarını üretebilen savunma sanayinde tam bağımsız bir Türkiye var, dolayısıyla ekonomide tam bağımsız bir Türkiye var. Karşı tarafta ise 6 genin 6 kenarı gibi her biri başka tarafa bakan bir birliktelik. Ne ekonomide ne siyasette ne sosyal hayatta ne de ortak geçmiş de birbirine benzemeyen bir birliktelik. Tek ortak yanları var o da Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı. Ama bu sefer de inşallah 6’lı masaya fırsat vermeyecek, bizler diğer seçimlerde olduğu gibi Allah’ın izniyle bir kez daha bu seçimlerden galip gelecek ve liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhuriyet’in 100. Yılında 13. Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz. Bugüne kadar ülkemize ve şehrimize önemli hizmetlerde

bulunmuş Milletvekillerimize ve 27. Dönem Giresun Milletvekillerimiz Sn. Cemal Öztürk, Sn. Kadir Aydın ve Sn. Sabri Öztürk’e çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, 28. Dönem Milletvekilliği yolunda Sn. Prof. Dr. Nazım Elmas, Sn. Ali Temür, Sn. Av. Tolga Erener ve Sn. Berrin Aydın’a başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyor, sağlıklı, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” İfadelerini kullandı.