Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YILMAZ FABRİKALARI ZİYARET EDİYOR

Bu haberin fotoğrafı yok

31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında ziyaretlerini sürdüren MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz ve beraberindeki partililer Giteks Üretim Fabrikası’nı ziyaret etti.
Fabrika yönetiminin kapıda karşıladığı Yılmaz, fabrikayı gezerek üretim süreçleri hakkında bilgi aldı.
Giresun’da bazı sorunların çözümü için geç kalındığına değinen Yılmaz; “Her Şey Senin İçin Giresun” vurgusu yaptı. Giteks Genel Müdürü Merdan Yüce’den fabrika ve yarattığı istihdam konusunda bilgi alan Yılmaz; “İşsizliğin en acı yaşandığı şehirlerden biride Giresun, sizlerin gayretleri sayesinde yüzlerce aile işsizlik batağından kurtuluyor. Maalesef işsizlik sorunu beraberinde nitelikli eleman problemini de getiriyor. İstihdamın kısıtlı olması nedeniyle var olan iş gücü potansiyeli nitelik kazanamıyor. Halbuki iş alanları artmış olsa yetişmiş, nitelikli eleman sıkıntısı da azalmış olacak” ifadelere yer verdi.

Fabrika yönetimine Projelerini anlatan, sorunları dinleyen MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz; “Sizde hepimiz gibi Giresun’da yaşıyor, eksiklik ve sorunları görüyorsunuz. Biz, Her Şey Senin İçin Giresun Sloganıyla yola çıkarak oy kaygısı taşımadan, acaba bu proje bir 50 yıl sonra daha şehrimize hizmet verebilir mi kaygısı ile çalışacağız. Sizlerin de destekleriyle Belediyeyi alacak, Giresun’un önünü açacağız. Giresun’un bir 5 yıl daha kaybetmek veya beklemek gibi bir seçeneği yok. Zira 5 yıl sonra çok geç olabilir. Bu nedenle canla başla çalışacak, Giresun’u yeniden cazibe merkezi haline getireceğiz. Bizim hayalimiz iki büyükşehrin arasına sıkışmış Giresun değil, ekonomisiyle, yenilikçi Projeleriyle, kaliteli yaşam standartları ile büyümüş, gelişmiş, Modern Giresun’dur” dedi.