Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali̇ Tavlıdan Kan Bağışı Çağrısı

VALİ ORHAN TAVLI, KIŞ ŞARTLARINDA İYİCE ZORLAŞACAĞI GÜNLER VE YAKLAŞAN RAMAZAN AYI ÖNCESİNDE HER TÜRLÜ İHTİMAL DÜŞÜNÜLEREK KAN STOKLARINI BELİRLİ BİR SEVİYENİN ÜZERİNDE TUTMAK İÇİN KIZILAY TARAFINDAN “BİRBİRİMİZE CANDAN BAĞLIYIZ” SLOGANIYLA BAŞLATILAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI KAPSAMINDA VALİLİKTE KURULAN KAN BAĞIŞI NOKTASINI ZİYARET EDEREK, YETKİLİLERDEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI.

VALİ ORHAN TAVLI, KIŞ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, Kızılay’ın “Birbirimize Candan Bağlıyız” kampanyası kapsamında tüm kamu çalışanlarını ve vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

Vali Orhan Tavlı, kış şartlarında iyice zorlaşacağı günler ve yaklaşan Ramazan ayı öncesinde her türlü ihtimal düşünülerek kan stoklarını belirli bir seviyenin üzerinde tutmak için Kızılay tarafından “Birbirimize Candan Bağlıyız” sloganıyla başlatılan kan bağışı kampanyası kapsamında Valilikte kurulan kan bağışı noktasını ziyaret ederek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hayat kurtaran kanın, acil durumda bağışlanan değil, testleri yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş kan olduğunu hatırlatan Vali Tavlı, “Kampanya kapsamında Samsun’da tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızda da belirli bir takvim dahilinde kan bağışı programları düzenleneceğiz. Kamu personelimizi ve vatandaşlarımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyorum” dedi.