Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TÜGVA Ramazan ayı çalışmalarına başladı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği, Ramazan ayı öncesinde Ramazan Yardımı çalışmalarına başladı. Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü tarafından yürütülecek olan Ramazan Yardımı bu yıl üç paket seçeneği ile dağıtılacak.
GÖKTEKİN “GENÇLERİMİZDE PAYLAŞMA DUYGUSUNU GELİŞTİRECEĞİZ”
TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin tarafından yapılan açıklamada “Malum yüzyılın afetinin yaşadığımız şu günlerde bugün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. İlçemize misafir olarak gelen afetzede kardeşlerimiz ve yetimlerimiz başta olmak üzere ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahiplerine karınca kararınca ulaşma gayreti içerisindeyiz. Bu zor günlerin de gölgesinde Ramazan’a ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. TÜGVA Gençliği olarak gençlere paylaşma duygusunu kazandırma, zor günlerde birbirimize sahip çıkma anlamında gençlerimizle böyle bir çalışma izleyeceğiz inşallah. Gençlerimizle aramızda toplayacağımız cüzi katkılar ile yine gençlerimizle birlikte 100 adet ekmek markası, günlük taze kırmızı/beyaz et paketi, dezavantajlı durumda olan çocuklarımız için bayram harçlığı olmak üzere üç başlık altında ayırarak ulaştıracağız. Merhamet ayı olan Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirerek gençlerimize şefkat, merhamet ve paylaşma duygularını kazandırmaya gayret edeceğiz inşallah.
Katkı sağlamak isteyen vatandaşlarımız bizlere 05418848228 numaralı Çağrı hattımıza ulaşarak bilgi alabilirler, hesap numaralarımıza bağışlarını yapabileceklerdir. Ben şimdiden tüm hemşehrilerimizin ve gençlerimizin Mübarek Ramazan aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.