Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sandıkçı: “Öğrenci̇leri̇mi̇zi̇ Yetenekleri̇ni̇ Keşfedeceği̇ Programlarla Buluşturuyoruz”

CANİK’TE YARIYIL TATİLİNDE DÜZENLENEN SPOR ETKİNLİKLERİNE KATILAN ÖĞRENCİ VE SPORCULARLA BİR ARAYA GELEN BAŞKAN İBRAHİM SANDIKÇI, YARIYIL TATİLİNDE ÖĞRENCİLER İÇİN GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ BİLİM, TEKNOLOJİ, SANAT VE SPOR EĞİTİMLERİYLE ONLARIN GELİŞİMLERİNE KATKI SUNDUKLARINI SÖYLEDİ.

CANİK’TE YARIYIL TATİLİNDE DÜZENLENEN

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli bir şekilde değerlendirmeleri için ilçede çeşitli etkinlik ve programlar düzenlediklerini söyledi.

Canik’te yarıyıl tatilinde düzenlenen spor etkinliklerine katılan öğrenci ve sporcularla bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, öğrenciler için gerçekleştirdikleri bilim, teknoloji, sanat ve spor eğitimleriyle onların gelişimlerine katkı sunduklarını ifade etti.

Öğrencilerin tatil keyfini doyasıya çıkaracağı programlar hazırladıklarını söyleyen Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede geleneksel hale getirdikleri yarıyıl tatili programlarıyla öğrencilerin sevincine ortak olduklarını kaydetti. Sandıkçı, “Öğrencilerimizi yarıyıl tatilinde yeni bilgiler öğreneceği ve yeteneklerini keşfedeceği programlarla buluşturuyoruz. Programlarımız yarıyıl tatili boyunca devam edecek. Bilim ve teknoloji eğitimlerimiz, spor etkinliklerimizle öğrencilerimizin verimli bir tatil dönemini geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Canik parkur etkinliği, 2 Şubat’a kadar Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü bilim etkinliği 28 Ocak’a kadar bir alışveriş merkezinde öğrencileri ağırlamaya devam edecek.