Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Temür TBMM’ye kaydını yaptırdı

​​​​​​​AK Parti Giresun Milletvekili

​​​​​​​AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, 28’inci Dönem milletvekilliği için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne kaydını yaptırdı.

Milletvekili Temür, kaydını yaptırdıktan sonra yaptığı yazılı açıklamada, “TBMM’ye kaydımızı yaptırdık. Rabbim, ülkemize, milletimize ve Giresun’umuza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Giresun’u tekrar TBMM’de temsil etmekten gurur duyduğunu ifade eden Temür; “28. Dönem seçimlerinin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bu dönemde milletvekili olarak hem şehrimize hem de ülkemize hayırlı hizmetler yapmak nasip olur. Hemşehrilerimizden aldığımız emanetin ve sorumluluğun bilincindeyiz. Bu emaneti en iyi şekilde taşımak, milletimize ve Giresun’umuza en güzel şekilde hizmet edebilmek için canla, başla gayret edeceğiz. İlimizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edecek, kapımız ve telefonlarımız bütün hemşerilerimize açık olacaktır. AK Parti Hükümetleri döneminde Giresun’umuzun çok önemli kazanımları oldu. Bu dönemde de bunların üzerine yeni eser ve projeleri ilave etmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemize, milletimize ve ilimize en güzel şekilde hizmet edeceğiz inşallah” dedi.