Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mi̇lli̇ Güreşçi̇ Alperen Berberden Gümüş Madalya

HIRVATİSTAN’IN ZAGREB KENTİNDE, 10-14 OCAK TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN, MİLLİ SPORCULARIN GREKOROMEN, SERBEST STİL VE KADINLARDA MİNDERE ÇIKTIĞI ZAGREB OPEN 1. RANKİNG SERİSİ’NDE MİLLİLER TOPLAMDA 7 MADALYA KAZANARAK TAMAMLADI.

HIRVATİSTAN’IN ZAGREB KENTİNDE, 10-14

Samsun Büyükşehir Belediye Spor Kulübü sporcusu milli güreşçi Alperen Berber’den bir başarı daha geldi. Alperen Berber, 82 kiloda finalde Macar rakibi Erik Szilvassy’e mağlup olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

Hırvatistan’ın Zagreb kentinde 10-14 Ocak tarihleri arasında düzenlenen, milli sporcuların grekoromen, serbest stil ve kadınlarda mindere çıktığı Zagreb Open 1. Ranking Serisi’nde milliler toplamda 7 madalya kazandı. Grekoromen stilde Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu milli güreşçi Alperen Berber, 82 kiloda ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş yaptığı açıklamada, “Büyükler Avrupa Şampiyonası öncesinde şehrimizin ve ülkemizin gururu Alperen kardeşimiz Zagreb’de 2.lik kürsüsünde yerini aldı. Genç sporcumuzu ve üzerinde emeği olan antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Hedefleri olan sporcumuz Alperen Berber’e de başarılarının devamını diliyorum” dedi.