Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaçak Ve Sahte Alkol Üreti̇mi̇ni̇ Engellemek İçi̇n Samsunda “Çengel-6” Operasyonu

İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA, KAÇAK VE SAHTE ALKOL ÜRETİMİ İÇİN KULLANILAN ETİL ALKOL TİCARETİNİN ENGELLENMESİ İÇİN SAMSUN’DA DÜZENLENEN “ÇENGEL-6” OPERASYONUNDA 1 TON 56 LİTRE ETİL ALKOLÜN ELE GEÇİRİLDİĞİNİ AÇIKLADI.

İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA,

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, kaçak ve sahte alkol üretimi için kullanılan etil alkol ticaretinin engellenmesi için Samsun’da düzenlenen “Çengel-6” Operasyonunda 1 ton 56 litre etil alkolün ele geçirildiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, kaçak ve sahte alkol üretimi için kullanılan etil alkol ticaretinin engellenmesi için Samsun’da “Çengel-6” Operasyonu düzenlendiğini ve gerçekleştirilen operasyonda 1 ton 56 litre etil alkol ele geçirildiğini açıkladı. Vatandaşların can güvenliği ve sağlığı için operasyonların devam edeceğini söyleyen Bakan Yerlikaya, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda Samsun Atakum’da bir tırdan başka bir araca etil alkol aktaran 2 kişinin suçüstü yakalandığı bildirdi. Operasyon sonucu ele geçirilen 1 ton 56 litre etil alkol ile yaklaşık 4 tonluk kaçak ve sahte alkol üretiminin önüne geçildi.