Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görele Avea konseptiyle görkemli açılışını yaptı

Bu haberin fotoğrafı yok

Hem telekomünikasyon sektörünün hem de Türkiye’nin teknoloji üssü olma hedefi doğrultusunda önemli bir yere sahip olan AVEA yeni iş yeri konseptini Giresun’un Görele İlçesinde uyguladı.
Salih Sinirlioğlu caddesinde son teknolojiye sahip konsept ile Topaloğlu İletişim’in açılışına Görele Kaymakamı Ünal Kılıçarslan, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Görele Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Öncü, Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Şengül Şahin, Trabzon AK Parti İl Başkan Yardımcısı Murat Çakır,  AVEA Trabzon Bölge Müdürü Sakıp Güney, AVEA Yamanlar Trabzon Dağıtım Müdürü Ömer Aydınocak, AVEA Trabzon Bölge Satış Müdürü Barış Aktüccar, Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu sekreteri Hüseyin Topşir, Kurum amirleri, Sivil Toplum kuruluşları, Ulusal ve yerel basın mensupları katıldı.

İbrahim Topal ile Saim Topal’ın birlikte açtıkları “Topaloğlu İletişim”  adına konuşan İbrahim Topal, ”Görele ilçemize kazandırmış olduğumuz bu yeni işyerinin yeni ve farklı bir konsept ile halkımıza hizmet edeceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Görele’ye yeni konsepte AVEA merkezi kazandırmada emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Konuşmaların ardından açılış için kurdeleyi ilçe kaymakamı Ünal Kılıçarslan, Eynesil İçe Kaymakamı Yılmaz Kurt ve Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Şengül Şahin birlikte kestiler.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol ve açılışa katılanlar AVEA’ya ait işyerini gezdikten sonra açılış kokteyline katılarak bir süre sohbet etti.

BEKİR ÖZTÜRK