Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Doğu Karadeniz’in En Büyük Kitap Fuarı 8 Aralık’ta Başlıyor

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu liderliğinde düzenlenen ve Doğu Karadeniz bölgesinin en büyük kitap fuarı olma özelliğini taşıyan 4. Giresun Kitap Fuarı, 8 Aralık Cuma günü Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin

Kitap fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek olup, yaklaşık 80 ulusal ve yerel yazar ile 100’e yakın yayınevi katılacak.

Bu yıl “Bir Kitap Dünyayı Değiştirir” mottosuyla düzenlenecek fuar, 8-17 Aralık tarihleri arasında her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuarda, ünlü yazarlarla bir araya gelme fırsatı bulacak olan kitapseverler, aynı zamanda uygun fiyatlarla kitap sahibi olabilecekler. Giresunlu yazarların da katılım göstereceği etkinlik boyunca, söyleşiler ve imza günleri düzenlenecek.

Geçmiş yıllarda düzenlenen kitap fuarlarına yoğun ilginin devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kültürel etkinliklerle şehri daha da zenginleştirmeye özen gösterdiklerini vurgulayarak, “Her yaştan hemşehrimizin ve çevre illerden gelen ziyaretçilerin ilgi gösterdiği kitap fuarlarımız, kültür ve sanatın şehrimizde yaygınlaşmasına büyük katkı sağlıyor. Bu yıl da yazarlarımızla buluşmak, kitapseverleri bir araya getirmek için güzel bir etkinlik planladık. Tüm hemşehrilerimizi ve kitapseverleri fuarımıza bekliyorum” dedi.