Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’den birliktelik görüntüsü

Bu haberin fotoğrafı yok

Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP İl Başkanı Sinan Kitapçı ile birlikte 29 Mart 2015 günü yapılacak ön seçim öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) aday adayları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Kerim Aksu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nin büyük bir demokrasi örneği göstererek, Giresun’da önseçim kararı verdiğine vurgu yaparak şu görüşleri dile getirdi:  “ Yaklaşık 7500 Giresunlu, ilçelerde, merkezde partimizin aday sıralamasını hür iradeleri ile belirleyecekler. Aday adaylarımızı lider değil, halkımız seçecek. Öncelikle aday adayı olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Çok seviyeli, bir birimizi kırmadan kendinizi tanıtıyorsunuz. Hepiniz milletvekili olabilecek, Giresun’u temsil edecek birikime sahipsiniz. Giresun için bu yola baş koymuş arkadaşlarsınız. Belediye Başkanı olarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, görüş alış verişinde bulunmak için siz değerli aday adaylarımızla bir arada olmak istedim. Seçim 29 Mart’ta değil, asıl seçim 7 Haziran’da yapılacaktır. Üyelerimizin sıralamasından sonra hepimiz, partimizi iktidar yapmak için canla başla çalışacağız.”

“BİZİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLRE GEÇİT VERMEYİN”

Belediye Başkanı Kerim Aksu, aday adaylarıyla yaptığı toplantıda konuşmasını şöyle sürdürdü; “ Hepimiz güzel şehrimiz Giresun için yola çıktık. Giresun halkı bizlerden hizmet bekliyor. Bizi seçen Giresun Halkına hizmet borcumuz var. Başkaları gibi genel merkez kapılarında, kapı arkalarında gizli pazarlıklarla değil, CHP Giresun Milletvekili Adaylarını halkımız belirleyecektir. Halkın belirlediği aday kendisini seçen halka sorumlu olur. Genel merkeze değil. Sizler Giresun Halkına borçlanıyorsunuz. Hepiniz bu borcun gereğini yapacak, aldığı sorumluluğun bilincindesiniz. Hepinize başarılar diliyorum. Değerli arkadaşlar, her dönem bazı gazetelere bizleri karıştırmak için yazı yazdıran çıkar odakları olduğunu biliyoruz. Birlik ve beraberliğimiz etik dışı yollarla bozmaya çalışanlara hiç birimiz geçit vermeyeceğiz. Sizlerle birlikte 29 Mart aday sıralamasından sonra kol kola 7 Haziran’da iktidar olacağız”