Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başvurulardaki yüksek sayı Tütüncü’yü memnun etti

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Milletvekilliği aday adaylığı başvurularındaki aşırı ilginin “2015 genel seçimlerinde AK Parti’nin anayasayı tek başına değiştirecek çoğunluğu elde edeceğine” dair bir mesaj olduğunu vurguladı.
Başkan Tütüncü, makamında bütün aday adaylarının başvurusunu alırken sıralama belirlendikten sonra tüm aday adaylarına “4-0 için haydi göreve çağrısında bulunacağız” dedi.
“HEPSİNE EŞİT MESAFEDEYİZ”
Başvuran ve başvuracak olan bütün Milletvekili aday adaylarına eşit mesafede olduklarını ifade eden Başkan Tütüncü, “İlk başvuran adayımızdan son başvuracak olan adayımıza kadar bütün hepsi bizim için aynıdır. Parti binamızda başvurularını kabul ederken de her biriyle aynı şekilde ilgilenmeye çalışıyoruz. Acil durumlar olmadığı müddetçe de başvuruları bizzat ben alıyorum, ben olmadığım zamanlarda ise görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız başvuruları alıyor” diye konuştu.

ADAY ADAYLARININ TAM LİSTESİ
Adem Tatlı, Ercan Türk, Turhan Alçelik, Fatih Dölek, Ali Temür, Adnan Sağlık, Mehmet Geldi, Elif Nizamoğlu Şahin, Hasan Aydın, Hatice Kocaoğlu, Mehmet Macun, Refik Kuzu, Yılmaz Can, Mehmet Başer, Abdullah Güney, Temel Altunbaş, Cafer Beyaz, Hacı Hasan Sönmez, Mustafa Kurtulmuşlu, Hüseyin Avni Uydu, Aytekin Şenlikoğlu, Tayip Kardeş, Selahattin Süleymanoğlu, Serdar Demirkan, Dursun Karahasan, Sabri Öztürk, Mehmet Ergül, İbrahim Topal, Cihan Harman, Mehmet Kostakoğlu, Özgür Okusal, Mustafa Demirci, Nafi Gürsel Karaibrahim, Salih Yılmaz, Serdar Dündar, Hasan Turan, Süleyman Servet Bozbağ, Cemil Karataş, Hurşit Yüksel, Bahtiyar Özer, Mehmet Buday, Halil İbrahim Şengün, Salih Şen, Ahmet Erilli.
2. TERCİHLERİ GİRESUN OLANLAR
Ayşe Amine Tuğ Kızıltoprak, Hüseyin Besli, Nurcan Balık, Cemal Öztürk, Gündüz Arayan, İbrahim Erilli, Ali Özdemir.