Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Köse’ye Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

31 Mart yerel seçimleri sonrası mazbatasını alarak görevine başlayan Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’ye yapılan tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde sürüyor.

31 Mart yerel seçimleri

Vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası temsilcileri ve diğer kurumların yöneticileri, Başkan Köse’yi tebrik etmek ve başarılar dileyerek desteklerini iletmek için sıraya girdi.

Başkan Köse, ziyarete gelen misafirlerle samimi ve içten bir şekilde ilgilenirken, şehrin ortak hedefleri doğrultusunda birlikte çalışma yanlısı olduğunu anlatıyor.

blank

Yaşanan bu yoğun ziyaret trafiği Giresun halkının Başkan Fuat Köse’ye olan ilgi ve desteğini gösterirken, şehirdeki katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimsendiğinin göstergesi olarak ta değerlendiriliyor.

Yoğun bir şekilde ziyaretçileri kabul eden Belediye Başkanı Fuat Köse: “Tüm resmi kurum, sivil toplum kuruluşu, dernek, sendika, odalarımızla ve halkımızla iş birliği halinde Giresun’umuz için hizmet edeceğiz. Bu birlik ve beraberlik ruhu şehrimize değer katacak. Tebrik ziyaretine gelen tüm halkımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

blank

blank