Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Deveci̇den Aday Adaylarına Çağrı: “Seçmeni̇n Karşısına Hep Beraber Çıkalım”

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI AV. CEMİL DEVECİ, BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN BEŞ ADAY ADAYINA ÇAĞRI YAPARAK, ATAKUM’DAKİ SEÇMENİN KARŞISINA HEP BERABER ÇIKMA TEKLİFİNDE BULUNDU.

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI AV.

Samsun’un Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, belediye başkanlığı için beş aday adayına çağrı yaparak, Atakum’daki seçmenin karşısına hep beraber çıkma teklifinde bulundu.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Genel Merkezi’nin Atakum ve İlkadım’da parti üyeleri ile halka yönelik iki aşamalı eğilim yoklaması kararını, demokratik bulduğunu belirterek, “Atakum ve İlkadım’daki CHP üyelerinin kendi iradeleri önemli ama asıl temsil ettikleri irade, Atakum’da 175 bin ve bir o kadarı da İlkadım’da olan seçmenin iradesi. Bu iradeyi sandığa yansıtacak adayı, belirlemeleri önemli. Bir öneride bulunuyorum. Atakum’da belediye başkanlığı için CHP’den altı aday adayı var, bir araya gelelim. Türkiye’nin en güvenilir araştırma şirketini, biz seçelim. Tüm Atakum’u temsilen yüz yüze görüşerek, 175 bin seçmene göre içimizden kim öne çıkarsa, altımız birden Atakum’a, 31 Mart akşamı belediye başkanı seçilmek üzere getirelim. Bu çağrıyı yapıyorum. Bu çağrı, Türkiye için de örnek bir çağrı. Bu seçim sadece yerel seçim değil, Türkiye seçimi. Hem CHP hem de ülke için gelecek seçimi” dedi.