Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Abdullah Avcı Sonrası Li̇gde Puan Farkı

TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ABDULLAH AVCI’NIN , TAKIMIN BAŞINA GEÇTİKTEN SONRA TRENDYOL SÜPER LİG’DE OLUŞAN PUAN TABLOSUNDA BORDO-MAVİLİLERİN FENERBAHÇE VE GALATASARAY İLE ARASINDA 4 PUANLIK FARK BULUNUYOR.

TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ABDULLAH

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın, takımın başına geçtikten sonra Trendyol Süper Lig’de oluşan puan tablosunda bordo-mavililerin Fenerbahçe ve Galatasaray ile arasında 4 puanlık fark bulunuyor.

Trendyol Süper Lig’de sezona Nenad Bjelica ile başlayan Trabzonspor, arzulanan sonuçların alınamaması üzerine ligin 8. haftasında Hırvat teknik adamla yollarını ayırmıştı. Söz konusu dönemde 4 galibiyet ve 4 mağlubiyet alan bordo-mavililer 12 puanla 7. sırada yer aldı.

Abdullah Avcı farkı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, takımın başına gelmesinin ardından çıktığı 12 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti. 25 puan toplayan Avcı, takımı 3. sıraya taşıdı. Deneyimli teknik adam, takımın başına geçmesinin ardında zirve de yer alan Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki puan farkını ise 4’e indirdi.

Avcı’nın Tredyol Süper Lig’e dönmesiyle birlikte oluşan puan tablosunda Fenerbahçe ve Galatasaray 29’ar puan toplarken Trabzonspor ise 25 puan topladı.

Geldiği ilk dönemin izleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ikinci döneminde ilk geldiği dönemdeki izleri taşıyor. 2020-21 sezonunda 9. haftada bordo-mavili takım ile ilk maçına çıkan Avcı, 12 maçlık dilimde 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 27 puan toplamıştı.

Bu sezonun yine 9. haftasında takımın başında sahaya çıkan Avcı, ilk dönemindeki benzer tabloyu yaşıyor. Bordo-mavili takımın başında bulunduğu 95 günlük dönemde 12 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı ve 25 puan topladı. Söz konusu maçlarda 2.08’lik puan ortalaması elde etti.