Tirebolu Anadolu Lisesi, İtalya’da

Tirebolu Anadolu Lisesi, İtalya’da

Erasmus+Projesi kapsamında hareketliliğini başarıyla sürdüren Tirebolu Anadolu Lisesi, Avrupalı ortaklarıyla kurduğu Kültür Köprüsü’nün 4’ncü ayağında soluğu İtalya’da aldı. Geçtiğimiz hafta içinde 4 ayrı ülkeden Tirebolu’ya gelen konuklarını ilçemizde ağırlayan Anadolu Lisesi, Proje Koordinatörü Mustafa Oruç nezaretinde Avrupa’daki hareketliliğini şimdi de İtalya’da sürdürüyor.

Tirebolu Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan grupta, okul müdürü Gençağa Cebecioğlu ile müdür yardımcısı Hasan Alp’de bulunuyor.

İtalya’da proje ortaklarıyla buluşan ve ilçemizin tanıtımı konusunda İtalyan ortaklarına önemli sunumlar yapan Tirebolu Anadolu Lisesi’nin, bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonraki süreçlerde de göstereceği performansın bir hayli yüksek olacağını söyleyen okul müdürü Cebecioğlu, Avrupalı proje ortaklarıyla kurulan Kültür Köprüsü’nün, ilçemizin tanıtımında çok etkin bir rol oynadığını ifade ederek, söz konusu projeyle ilgili hareketliliği başarıyla devam ettirdiklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM