Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Perfectil

Perfectil, genel sağlığı iyileştirmek

Perfectil, genel sağlığı iyileştirmek için onlarca yıldır kullanılan popüler bir multivitamindir. Bu vitamin takviyesi, vücuda sağlık için gerekli olan temel vitamin ve mineralleri sağlamayı vaat ediyor. Sadece bir dizi A, C, D ve E Vitamini değil, aynı zamanda bazı eser elementler ve otlar da içerir. Perfectil günde bir kez alınacak şekilde tasarlanmıştır ve bireysel beslenme ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Ek olarak, oksidatif strese yol açabilen serbest radikallerle savaşmada önemli rol oynayan antioksidanlar içerir.

Vitabiyotiklerin mükemmel ürün yelpazesi, bireylerin sağlıklarını ve esenliklerini korumalarına yardımcı olmayı amaçlayan kapsamlı bir vitamin ve mineral yelpazesidir. Perfectil genel sağlığı, cildi, saçı ve tırnakları desteklemek için temel besin maddelerinin doğru dengesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Perfectil, bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları için özel olarak seçilen bileşenler içerir. Bunlar, sağlıklı cildi geliştirmeye yardımcı olabilecek çinko, selenyum ve A vitamini içerir; yorgunluğu azaltmaya yardımcı olabilecek demir; kalp sağlığı için faydalı olan omega-3 yağ asitlerinin yanı sıra. Ek olarak perfectil, optimal sağlık yararları sağlamak için özenle seçilmiş 27 mikro besin vitamin ve mineral karışımı içerir.

Kolaylık göz önünde bulundurularak tasarlanan perfectil, gün boyunca öğünlerinizle birlikte almayı kolaylaştıran tablet formunda gelir.