Mürşit Gürel meclis üyelerine veda etti - Giresun Haberci

Mürşit Gürel meclis üyelerine veda etti

Mürşit Gürel meclis üyelerine veda etti

27. Dönem Milletvekilliği için AK Parti’den aday adayı olan ve İl Genel Meclisi Başkanlığından istifa eden Mürşit Gürel bugün gerçekleşen toplantıya katılarak meclis üyeleri ile vedalaştı.

Giresun Valiliği toplantı salonunda düzenlenen meclis görüşmelerine katılan Gürel, 4 yıl boyunca beraber çalıştıklarını kaydederek helallik istedi.

Gürel, meclis başkanlığı boyunca yaptığı çalışmalardan bahsederek, “Burada iyi günlerimiz oldu bazı zamanlar gergin olsak bile ben bunları kendimle ilgi görmedim, göremeyeceğimde. Burada bulunan 40 kişi kendi yöresinden seçilmiş ve o yöresine hizmet etmek için burada bulunmuşlardır. O yüzden herkes kendi yöresi ile alakalı mikro milliyetçilik yapmışsa da kavgada etmişse de kendi için değil bölgesi ve milleti için yapmıştır. Burada 40 arkadaşımızla birlikte ben kendi yanıma olan tüm haklarımız helal ediyorum sizlerden de helallik istiyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Özel idaredeki başarısı göz önüne alındığında istifa etmesi sevindirici ben parti yönetimi yerinde olsam adayda göstermem görevine iadede ettirmem . Giresun’un başarılı sosyal genç yöneticilere ihtiyacı var Giresun Ak Parti yönetim vizyonunu değiştirmelidir Saygılar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM