Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köse ve Gezmiş’ten pazar esnafına ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse ve Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş sabah kahvaltısında kent pazarı esnafının konuğu oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun

Oldukça samimi ortamda gerçekleşen programda esnaflar ve vatandaşlar Köse ile Gezmiş’e yoğun ilgi gösterdi.

Esnafların taleplerini dinleyip yeni dönem için destek sözü veren Köse; “Sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Yıllardır bu bölgemizde pazar alanı ve otopark sorunu var. Bu sorunları ortadan kaldırmak için önemli planlamalar yaptık. Yakında bu bölge için iki önemli proje açıklayacağız.

Projelerimiz hem vatandaşlarımızın hem esnafların yüzünü güldürecek. İnsana dokunan insan odaklı çalışmalarımızla şehrimize hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Giresun esnaflarının sorunlarını dile getiren Gezmiş ise; “Pazar esnafının sorunlarını en yakından bilenlerden biriyim. 31 Mart’ta Giresun Belediyesini kazandığımızda hep birlikte ortak akılla sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

Fuat Köse ve Elvan Işık Gezmiş ile birlikte pazar ziyaretine İl Başkanı Gökhan Şenyürek, İlçe Başkanı Murat Bektaş, partililer ve vatandaşlar katıldı.