Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köse, “Belediyenin kapısını söküp atacağım!”

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, Fevzi Çakmak ve Seldeğirmeni Mahallelerinde sevenleriyle buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun

Toplantının yapılacağı mekâna yürüyerek ve tezahüratlar eşliğinde gelen Köse’ye Genç Çotanaklar grubu tribün lideri Recep Ulu eşlik etti. Yüzlerce Yeni Mahalle ve Seldeğirmeni gençleri ‘’Köse gelecek, dertler bitecek’’ şeklinde tezahürat yaptı.

Gençlerin salonda da devam eden yoğun tezahüratları sonrası ceketini ve kravatını çıkarıp gençlerle tezahürat yapan Fuat Köse şehrin en büyük marka değeri olan Giresunspor’a her türlü desteği vereceğinin sözünü verdi.

Giresun Belediyesini çocuk, genç, kadın, erkek hep birlikte ortak akılla yöneteceklerini söyleyen Köse; ‘’Daha göreve gelmeden hizmete başladım. Geçtiğimiz günlerde pazar yerinde esnaflarımızla bir araya geldik. Ertesi gün mevcut belediye yönetimi bölgeyi asfaltladı. Biz daha göreve gelmeden hizmet etmeye başladık. Göreve geldiğimizde neler yapabileceğimizi siz düşünün. Hep birlikte kendi üreten imkânlarını etkin kullanan bir yönetim anlayışını sergileyeceğiz. Göreceksiniz 31 Mart’ta hep birlikte Giresun Belediyesinin önünde Giresun’a sosyal belediyeciliği getirişimizi kutlayacağız’’ dedi.

BELEDİYENİN KAPISINI SÖKÜP ATACAĞIM

Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse, vatandaşın ulaşmak ve talebini iletmek için bin bir bahane ile karşılaştığı bir belediye başkanı modelinden kurtulacağını söylerken, belediyede ki kapalı kapıları söküp atacağım dedi. Vatandaş belediyeye geliyor randevu talep ediyor 5 sene geçiyor hala belediye başkanı ile görüşecek. Bu anlayışı asla kabul etmiyorum. Her zaman söylediğim gibi Giresun Belediyesini hep birlikte yöneteceğiz dedi.

GİRESUNSPOR EN BÜYÜK MARKA DEĞERİMİZ

Genç Çotanaklar Taraftar Grubuna seslenen Köse; ‘’Giresunspor bizim en büyük marka değerimiz. Kim Giresunspor’a bilinçli destek vermiyorsa, kim transfer tahtasının açılması için üzerine düşeni yapmadıysa hesabını soracağım. AKP’li belediye Giresunspor’a sırt çevirmiştir. Giresunspor’un bu kötü gidişatına sessiz kalmıştır. Ben sessiz kalmayacağım Giresunspor’u düştüğü durumdan kurtarmak için her türlü desteği vereceğim. Maçları protokolden değil sizlerle birlikte izleyeceğim’’ dedi.

Konuşmanın ardından salon Köse’ye alkışlarla destekleyerek bağrına bastı.