Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Keşap Belediye Başkanı Emür, YRP’den aday oldu

AK Parti’den tekrar aday gösterilmeyen Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Yeniden Refah Partisi’nden başkan adayı oldu.

AK Parti'den tekrar aday

Dün akşam saatlerinde adaylığını duyurmak için YRP’nin il binasına gelen Emür, partililer tarafından sevinçle karşılandı.

Partideki basın toplantısına YRP İl Başkanı Eşref Bekdemir, Merkez İlçe Başkanı Ümit Dizdar, Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın, yöneticiler ve partililer katıldı. Parti rozetini İl Başkanı Bekdemir’in takmasının ardından bir konuşma yapan Mehmet Emür, “Allah bazen ‘insan hayatında şer bildiklerimizde hayır vardır’ diyor. Bazı noktalarda konuları zorlamamak ve Cenabı Allah’ın dediği gibi akışına bırakmak lazım. Bugün İl Başkanımız Sayın Eşref Bekdemir’e de söyledim. Peygamber Efendimiz Mekke’den dışlandığında Medine’den kapı açıldı. Peygamberimiz Medine’ de güçlenerek, yeniden kendine geldi ve daha sonra Mekke’yi savaşmadan fethetti. Allah aynı şekilde bize zafer nasip eylesin. Bundan sonra ne olursa olsun, hayat bizi nereye götürürse götürsün, Yeniden Refah Partisi de benim hayatımın Medine’sidir. İnşallah çıktığımız bu yolda devam edeceğiz. Bizim hiçbir zaman kişilerle işimiz olmadı. Hep hizmetimize ve yolumuza baktık. Fakat bir yerde haksızlık ve saygısızlık yapıldı mı?

Bir Keşaplı olarak bunun cevabının verilmesi gerektiğini her zaman düşündük. Bunun cevabını gerek Keşap’taki gerekse Giresun’da ki Keşaplılar zamanı gelince verecektir İnşallah. Biz de değerli başkanlarımız ve yöneticilerimizle birlikte bu ailede olmaktan mutluluk duyuyoruz. Biz bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Daha da modern bir Keşap için her zaman olduğu gibi   göreve hazırız. Gelecek nesillerimize yaptığımız projeler ile daha yaşanabilir bir ilçe bırakmak için, azim ve güçle halkımızla iç içe, samimiyetle kucaklaşarak, ilk günkü coşku ve heyecanla, Keşaplı hemşerilerimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bizim Keşap sevdamız her daim bakidir. Milletimiz için biz varız. Parolamız el ele seçimi kazanmak” dedi.