Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Her gün fakirleşiyoruz

İYİ Parti Giresun İl

İYİ Parti Giresun İl Başkanı İsmail Bektaşoğlu, “21 yılı aşkın ülkeyi tek başına yöneten AK Parti iktidarı ülkeyi her alanda kaosa ve fakirliğe götürmüştür” dedi.

Bektaşoğlu yaptığı yazılı açıklamada; “Bunlar İktidara gelirken yolsuzluğu ve fakirliği yok edeceğiz, bu milletin refah seviyesini artıracağız dediler.

Ne oldu?

Gün aşırı zamlar, emekliye verilmeyen zamlar Türk Lirasının düşen değeri bizlerin ve bu insanların belini bükmektedir.

Verin bu yetkiyi bu kardeşinize görün ekonominin nasıl düzeldiğini diyerek sizlerin oyunu alan bu iktidar sizleri kandırmıştır.

Algı oyunları ile iktidarını sürdüren etrafını zenginleten bizlere de şükretmesini söyleyen bu iktidar ülkenin başına derttir.

Bizlerin sorunlarına derman olmamıştır, olmayacaktır da!

Daha dün İstanbul Taksim’de yabancı uyruklu bir kişi etrafa bir dolar saçıyor bizler onu almak için koşuyoruz, ülkenin geldiği durum bu!

Marketler müze gibi olmuştur. Millet sadece seyreder duruma gelmiştir.

Ayrıca Giresun’un göz nuru olan aynı zamanda geçim kaynağı olan fındığa verilen fiyat azdır ve yetersizdir. Fındık için yapılan giderleri karşılayamaz durumdadır, onun için diyoruz ki fındık 4 Dolar olmalı bu fiyata sabitlenmelidir.

Kendinden olmayanlara terörist muamelesi yaparak oy devşirmeye çalışan bu iktidar, bu milleti açlığa mahkûm etmiştir.

Biz muhalefetin görevi, bu iktidarın bu memlekete verecek bir şeyinin kalmadığını çok iyi anlatmalı kapı kapı dolaşıp bunların algısını da yalanını da anlatmalıyız bu millete.

ÇOCUKLARIMIZIN SÜT PARASINA BİLE GÖZ DİKTİLER

Yapılan son zamlarla birlikte insanımızın beli iyice bükülmüş, hatta bu hükümet halkımızın sırtında tepinmeye başlamıştır. Çocuklarımızın, torunlarımızın süt parasına bile göz dikmişlerdir. Tüyü bitmemiş yetimlerimizin ağızlarında ki emziklere bile ağır zamlar gelmiştir. Hepinizin bildiği üzere mutfak tüpüne bile ağır zamlar gelerek mutfağımızda AKP bombası patlamıştır. Sebzelerin ve meyvelerin yakınlarından geçilecek gibi değildir. Esnafın vergisine vergi eklenerek adeta esnafı batırmaya çalışıyorlar. Ekonomist olanlar enflasyonu halkın sırtından mı düşürecek?

Ekonomiden anlayışınız sizin bu mudur?

SURİYELİLERE 40 MİLYAR DOLAR HARCAYANLAR TÜRK MİLLETİNE ŞÜKRETMEYİ REVA GÖRÜYOR!

Suriyeliler 40 Milyar dolar harcadık diyen Sayın Cumhurbaşkanı gerekirse bir 40 Milyar dolar daha harcarız diye açıklama yapıyor. Suriyelilere harcanan her kuruş Türk Milletinin parasıdır. Suriyeliler 80 Milyar dolar harcamaktan kaçınmayan Sayın Cumhurbaşkanı sıra Türk Milletine geldi mi şükredin diyor ve iban numarası atarak yardım topluyor. Şeyh Edebali’nin; ‘İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’ sözü tersine dönmüş Hükümeti yaşat ki insan yaşasın olmuş. Sayın Cumhurbaşkanı şimdilerde çıkmış Mart 2024’de enflasyon düşecek, dolar düşecek diyor. Yerel seçimler ile birlikte enflasyon mu düşecek yoksa AKP Belediyeleri mi düşecek buna Yüce Türk Milleti en güzel şekilde cevap verecektir.

SURİYELİLERE KOL KANAT OLANLAR KENDİ ESNAFINA BAKMAZ OLDU

Giresun Sanayi bölgesinde hepimizin bildiği üzere hepimizi üzen olaylar yaşanmış, İktidar partisi teşkilatı ve belediyesi esnafın yanına en son giden olmuştur. Aslında bunlar esnafın yanına yukarıdan korktukları için gitmeyeceklerdi, Giresun halkından gelen tepkiler üzerine yerel seçimleri kaybederiz korkusu ile esnaflarımız ile boy boy resim çektirdiler. Bu arada Sayın Valimiz olmak üzere Emniyet Müdürümüz nezdinde Emniyet camiasına çok teşekkür ediyorum. Onların sağduyusu sayesinde olaylar büyümeden önlenmiştir. Ayrıca esnafı temsil eden başkanlarımıza da bu olaydaki duyarlılıkları için teşekkür ediyorum.

Bilinmelidir ki İYİ Parti esnaflarımızın ve halkımızın haklı davalarında her zaman yanındadır” ifadelerine yer verdi.