Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görele Musiki Cemiyeti ilçenin kurtuluş gününe hazırlanıyor

Bu haberin fotoğrafı yok

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener tarafından tekrar hayat bulan Görele Belediyesi Türk Musiki Cemiyeti korosu Görele’nin Kurtuluş Günü’nde tekrar sahne alacak.

20 yıl aradan sonra ilk verdikleri konserle sanatsever Görele halkının gönüllerinde taht kuran ve geçmişteki heyecanı tekrar yaratan Görele Belediyesi Türk Musiki Cemiyeti korosu, Şef Murat Bıçakçı yönetiminde Görele’nin düşman işgalinin 97. Yılı kutlamaları çerçevesinde 13 Şubat 2015 Cuma akşamı Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde tekrar halkımızla buluşacak. Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yıllardır Görele’nin mahrum kaldığı bu güzellikleri tekrar hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

20 yıl aradan sonra ilk verdikleri konserle sanatsever Görele halkının gönüllerinde taht kuran ve geçmişteki heyecanı tekrar yaşatan Görele Belediyesi Türk Musiki Cemiyeti korosunun ilçemizin kurtuluş gününde tekrar sahne alacağını ifade eden Başkan Erener, şunları kaydetti: “Belediyemiz Türk Musiki Cemiyeti korumuz İlçemizin Düşman İşgalinin 97. Yılı kutlamaları çerçevesinde 13 Şubat 2015 Cuma akşamı Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde tekrar halkımızla buluşacaktır. Tekrar bu heyecanı yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Görele’nin yıllardır mahrum bırakıldığı bu güzellikleri her etkinliğimizde görmemiz mümkün olacaktır. Türk Sanat Müziğinin kalbimizde ve ruhumuzda bıraktığı izi yenilemek ve o heyecanı tekrar hayata geçirmek en büyük mutluluğumuz olmuştur”