Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GEAH’da masa tenisi turnuvası düzenlendi

Giresun Eğitim ve Araştırma

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilciliğinin katkıları ile, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarının katıldığı masa tenisi turnuvası 10-11 Haziran tarihinde gerçekleşti.

blank

56 çalışanın katıldığı turnuva sporun teşviki, moral ve motivasyonu yükseltmenin yanı sıra oldukça eğlenceli bir etkinlik oldu.

Turnuvayı Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Erol Can ile birlikte masa tenisi il hakemleri Nuri Akın, Sebahattin Şahin, Yakup Gün, Nurcan Şahin, Arif Emre Akın, Sinem Mıhçı, Dilşad Şahin, Tuğçe Yavuz, Orhan Küçükyıldız yönettiler.

blank

Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Erol Can, “Bu turnuvanın planlanması ve gerçekleşmesi bizleri de ayrıca mutlu etmiştir. Temennimiz tüm kurumlarda gerçekleşmesi adına öncü olmasıdır. Bizimle birlikte turnuvada emek veren ve misafirperverliği için Başhekim Doç. Dr. Fazıl Kulaklı’ya teşekkür ederiz” dedi.

Turnuvayı ferdi erkeklerde 3. bitiren Sezgin Dursun, 2. bitiren Miraç Özkan, 1. bitiren Alican Şahin, ferdi kadınlarda 4. bitiren Lütfiye Özbaş, 3. bitiren Aslı Vural, 2. bitiren Beyzanur Yıldırım, 1. bitiren Ayten Elmalı’ya madalyalarını ve kupalarını Başhekim Doç. Dr. Fazıl Kulaklı takdim etti.

blank

Başhekim Doç. Dr. Fazıl Kulaklı, “Turnuvaya katılan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çalışanlarımızın sosyal etkinliklere katılımıyla moral ve motivasyonları artmaktadır. Bu bağlamda farklı sosyal etkinlikler de planlamaktayız. Bu turnuvanın gerçekleşmesinde etkin rol alan arkadaşlarıma, desteklerini bizden esirgemeyen Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Çalgan’a, Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Erol Can’a, katılan hakemlerimize teşekkür ediyorum. Turnuvada derece yapan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.