Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FKB’DE YARIŞ KIZIŞTI!

Bu haberin fotoğrafı yok

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin (FİSKOBİRLİK) 17 Ocak tarihinde yapılacak olan kongresinde Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu aday olduğunu açıkladı.

FİSKOBİRLİK ‘te daha önce EFİT Genel Müdürlüğü, Müfettişlik ve Pazarlama Müdürlüğü yapan AK Partili Kumru Belediye Başkanı Günan Murat Hatipoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

FİSKOBİRLİK’in mevcut yönetim kurulunu başarılı bulmadığını belirten yönetime aday Belediye Başkan Hatipoğlu, gayri menkulleri satarak borç ödemenin başarı olmadığını söyledi.

Hatipoğlu; “Yapılacak olan kongrede üst yönetime adayız. Bu konuda gerekli görüşmelerimiz, çalışmalarımız sürmektedir. Adayız çünkü mevcut yönetimi başarılı bulmuyoruz. Her geçen gün küçülen bir FİSKOBİRLİK var. Kurumun gayrimenkullerini satarak borç ödemek başarılı olmak değildir. Oysaki FİSKOBİRLİK üretmek, ürettiklerini satmak gibi bir misyona sahiptir. Ancak görülmektedir ki kurumun gayrimenkulleri satılarak borç ödeniyor ve bu da bir başarıymış gibi bir algı oluşturuluyor. Gerçekte ise karşımızda küçülen bir FİSKOBİRLİK bulunmaktadır. ”FİSKOBİRLİK kongresinde listesiyle ilgili de bilgi veren Hatipoğlu; “Listemiz hazır ve büyük bir istişarelerle listemizi hazırladık. Uzlaşıyla belirlediğimiz isimler arasında batı bölgesinden eski denetleme kurulu üyesi Murat Güler, Giresun’dan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ve doğu bölgesinden ise eski genel müdür yardımcısı Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nihat Yılmaz bulunmaktadır. Tabi ki isimler bunlarla sınırlı değil” dedi.