Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Köse Net Konuştu: “Giresun’un Gelişimi İçin Herkesle Masaya Oturmaya Hazırız”

Giresun Belediye Başkanı Fuat

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Kent Konseyi’nin 11. Olağan Genel Kurulu’na katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Tek liste ile girilen seçimde Kent Konseyi Başkanı seçilen Dr. İsmail Cem Feridunoğlu ve yeni yönetimi tebrik eden Başkan Köse, Giresun’un gelişimi için ortak akla vurgu yaptı.

ORTAK AKIL VE BİRLİK MESAJI

Başkan Köse, Giresun’un gelişimi için herkesle müzakereye hazır olduğunu belirterek, “Bu konuda biz her zaman hazırız. Burada parti ayrımı yok. Giresun için ortak akıl var. Biz çok önemli bir farkla seçildik. Hemşehrilerimizin bizden beklentisini çok iyi biliyorum. Herkese yakışır bir başkanlık sergilemek istiyorum. Herkesin gönlünü hoş tutmak bu açıdan bizler için çok önemli. Yola çıkarken hep söylediğimiz bir şey vardı. Herkesin başkanı olacağım demiştim, o yoldan ilerliyorum. Burası çok önemli. Ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan burada parti ismi söylemek istemiyorum ama tüm siyasi partilerin görüş ve fikirlerine saygı duyacağımızı vurgulamıştık. Birlikte seçildik, birlikte belediyemizi yöneteceğiz. Biz Giresun birlikteliğini oluşturmak için yola çıktık. Bizler bir olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir sorun yoktur ve alamayacağımız hiçbir hizmet yoktur. Bunun tek koşulu birlik olmaktır. Ben kendime Giresun Belediye Başkanı olarak bu misyonu yükledim. Herkese kapımızı açtık ve Giresun’un çıkarları için kapı kapı dolaşıyorum. Bu zamana kadar yaptık, yapmaya devam edeceğiz,” dedi.

YENİ YÖNETİM VE YENİ VİZYONLAR

Genel Kurul’da, Başkan Köse, yeni yönetimle birlikte şehre hizmet edecek yeni bakış açılarına ve vizyonlara açık olduklarını ifade etti. “Yeni başkanımız ve yönetimle birlikte şehrimize hizmet edecek yeni bakış açıları olsun, yeni vizyonlar olsun her türlü fikre açığız. Her zaman kulağımız Kent Konseyi’nde olacak. Bu zamana kadar Kent Konseyi’nde başkanlık yapmış tüm başkanlarımıza, Kerim Aksu’ya, Uğur Karaibrahimoğlu’na, Muharrem Apaydın’a, Mürşit Gürel’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Cumhuriyetimiz kurulduğu günden beri başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemize ve şehrimize hizmet eden gelmiş geçmiş bütün büyüklerimize saygılar sunarım. Kongremiz şehrimize, insanımıza, çocuklarımıza ve kadınlarımıza hayırlı olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Başkan Köse, Kent Konseyi’nde önceki dönem başkanlık yapmış olan isimlere katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti. Kongre, Giresun halkı için umut ve birlik mesajlarıyla sona erdi.