Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amasya’da yaşayan Giresunlular buluştu

Bu haberin fotoğrafı yok

Amasya’da yaşayan Giresunlular üçüncü kez memleket hasretlerini paylaşmak ve birlik beraberlik adına 18 kişinin katılımıyla buluştular.
Amasya’da yaşayan Giresun’lulardan olan Amasya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vahit Konar buluşmada yaptığı konuşmada toplantıya katılan hemşerilerine çok teşekkür ederek bir araya gelmemizin ne kadar güzel olduğunu yaşayarak daha iyi anlıyoruz mutluluk paylaştıkça artarmış hep mutlulukları paylaşmak için bundan sonraki toplantılarımıza daha fazla hemşerilerimizin katılamlarını bekliyoruz diyerek birlik ve beraberliğimizi daimi kılmayı amaçladıklarını söyledi. Konar bundan sonra tanışma ve kaynaşma toplantılarının her ayın 28’inde süreceğini dile getirerek sözlerini bitirdi.

Amasya’daki Giresunlular Facebook Amasya’daki Giresunlular gurubuna katılabilirler. Ayrıca amasya028@gmail.com mail adresinden bizlere uluşabilirler ve http://groups.google.com/group/amasyadaki-giresunlular adresinden gruba katıla bilirler.
Buluşmaya kimler katıldı: Amasya Üniversitesinden Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Vahit Konar, Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Önder İdil, Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Taşkın, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Personeli Hakan Erol, Eski İl Sosyal Hizmetler Müdürdü Bayram Erol, AÜSŞ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personellerinden Halil Kara, AÜSŞ Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Opr. Dr. Mustafa Usta, Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Dr. Şahin Akın Mağdala, İl Jandarma Komutanlığından J. Bçvş. Cengiz Demir, Mehmetçik İlkokulundan Murat Yılmaz, İmam Hatip Orta Okulundan Ali İmat, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Muhammer Akgün, Amasya Defterdarlığından Murat Kırca ve Selim Sağlam Katıldı.