Vali Gürel, Keltepe Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu

Vali Gürel, Keltepe Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu

KARABÜK (AA) – Karabük Valisi Fuat Gürel, Keltepe Kayak Merkezi'nde gerçekleştirilen yol genişletme ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Gürel, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, Keltepe Kayak Merkezi'ni bu yıl günü birlik kullanım için açacaklarını söyledi.

Kayak merkezinde İl Özel İdare personelinin çok yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu belirten Gürel, "Yolları, pistleri ve diğer tarafları hazırlamak için uğraşıyoruz. İnşallah aralık ayında günü birlik kullanım için hazır hale getireceğiz. Oteli de inşallah önümüzdeki sene planlayacağız. Birkaç eksiğimiz var. O eksikleri takip etmek için milletvekillerimiz ile buradayız ve beraber değerlendirmesini yaptık." ifadesini kullandı.

Adım adım çalışmalarda sona gelindiğini ifade eden AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal da Keltepe'yi sadece kayak merkezi olarak değil doğa turizmi açısından da düşünmek gerektiğini vurguladı.

Merkezin Karabük için büyük bir velinimet olduğunu anlatan AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise "Keltepe'yi ülkemizin diğer bölgelerindeki kayak merkezleri gibi bir cazibe merkezi yapmak için çalışıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

İncelemelere, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül de katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM