Usta; “Bizim sözümüz söz”

Usta; “Bizim sözümüz söz”

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, Türkiye’nin günden güne seçim atmosferine girdiğini belirterek, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Usta, “Teşkilatımız her an seçim olacakmış gibi sahada hazır. Türkiye ve Giresun 2023’te de tarafını istikrardan yana kullanacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin ülkemizin geleceği için çok önemli olduğuna dikkat çeken Usta, “Liderimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin izinden ilerlemeye, her hafta belirli programlar yaparak vatandaş ve esnaflarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bu buluşmalarda, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu, herkesin milli iradeye sahip çıkması gerektiğini anlatıyoruz. Genel Başkanımızın ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ sözü, Türkiye’nin yarınları ve birliği ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin yarınları ve birliğinin direkt olarak ilişkili olduğunu anlatmaktadır. Bugün içerideki ve dışarıdaki algı operasyonlarına karşı yürüteceğimiz çalışmalar, doğrudan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin siyasal sürecini etkileyecektir. Dolayısıyla bu sürece dair her bir ülküdaşımıza düşen görev ve sorumluluklar bulunmaktadır. Her fırsatta, kıymetli vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde bunları anlatıyoruz. Hamdolsun, vatandaşlarımız da gerek 6’lı masanın seçilmesi halinde getireceği o anlamsız karar mekanizmasını hem de istikrarın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu biliyor” dedi.

Dış mihraklarında bu süreçte harekete geçeceğini ve dezenformasyonlarla ülkemiz üzerinde oyunlar oynayabileceğine dikkat çeken Usta, “Birlik ve beraberliğimiz daim olduktan sonra aşamayacağımız hiçbir engel yok. Teşkilatımız, her an seçim olacakmış gibi sahada ve hazır. Herkesi dinliyor, gerekli notlarımızı alıyoruz. Seçim maratonda her türlü olumsuzluk olabilir. Zira, bu olumsuzlukları iyi ayırt edebilmeyi ve birliğimize teşebbüs olacak her türlü hareketi ötekileştirmeliyiz” diye konuştu.

Usta, son olarak İsveç’te bir vatandaşın kutsal kitabımız Kur’anı Kerim’e yaptığı hareketi kınayarak, bu olaya sessiz kalan İsveç makamlarına da tepki gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM