Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lige renk katacaklar

Giresun amatörünün yeni takımı

Giresun amatörünün yeni takımı Armelitspor, genel kurulunu yaptı.

Cici Pizza’da gerçekleşen ve Divan Başkanlığı’nı İş İnsanı Mustafa Kemal Kurt’un yaptığı genel kurulda Armelitspor’un Başkanlığı’na Levent Tosun getirildi.

Sıcak ve samimi bir ortamda yapılan kongrede Sedat Akdemir, Çetin Öztürk, Hasan Akten, Yunus Cantürk, Salih Tosun ve Yunus Küçük yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

Denetleme Kurulu ise Namık Baltaoğlu, Engin Bilgili, Coşkun Demir, Hamza Öztürk ve Erhan Demir’ den oluştu.

İş İnsanı Mustafa Kemal Kurt da Onursal Başkan seçildi.

Genel Kurulda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Levent Tosun, mütevazı bir kadroyla Giresun 2.Amatör Ligi’ ne renk katmaya hazırlandıklarını belirterek, “Armelitspor olarak öncelikle Armelit Havzası’nda yer alan Keşap, Espiye ve Yağlıdereli gençlerimize kucak açarak onları Giresun ve Türk futboluna kazandırmayı hedefliyoruz. Yönetim olarak taraftarlarımızla birlikte sportmenliği ön planda tutarak ligde farklı bir takım profili çizeceğiz” dedi.

Başkan Tosun, Armelit Havzası’nda yetişmiş siyasileri, iş insanlarını, esnafları, kamu kurum- kuruluş ve STK temsilcileri ile tüm hemşehrilerini Armelitspor’a destek vermeye davet etti ve amatör ligde mücadele edecek tüm takımlara başarı dileğini iletti.