• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  1,1633

“Lige iddialı gireceğiz”

“Lige iddialı gireceğiz”

Giresunspor’un Başkan Yardımcısı Mehmet Kazancıoğlu, yeni sezona noksansız girmek istediklerini belirterek, iddialı olacaklarını kaydetti.

Yeni sezonda ligde güçlü takımlar ile mücadele edeceklerini bildiklerini söyleyen Kazancıoğlu, güçlü bir takım oluşturmaya çalıştıklarını ve bu konuda amaca ulaşmak için gereken fedakarlığı yapacaklarını belirtti.
Sezon başı olduğundan hoca ve futbolcu transferlerinde astronomik ücretler ortaya getirildiğine değinen Kazancıoğlu şöyle konuştu:
“Her sezon başı olduğu gibi şimdi de transferde ücretler astronomik durumda. Biz bütçemizi aşmak istemiyoruz ve ayağımızı yorganımıza göre uzatmak amacındayız. Bizim transfere vereceğimiz para bellidir, bu rakamın üzerine çıkmak istemiyoruz. Kadromuza almak istediğimiz oyuncular, verdiğimiz parayı beğenirlerse kendileriyle anlaşma yapacağız. Beğenmeyenler olursa, kendileriyle ikinci bir görüşme yapmak istemiyoruz ve anlaşmak için zaman kaybetmeyeceğiz, başka oyuncuların peşine gideceğiz. Giresunspor’da görev yapmak isteyen çok sayıda hoca ve futbolcu var. Değindiğim gibi kapımız herkese açıktır. Teklifimizi kabul edenler ile anlaşma yapacağız.”
“TARAFTARLARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ”
Başkan Yardımcısı Mehmet Kazancıoğlu, taraftarlarımızdan destek beklediklerini belirterek, “Çotanaklara yeni sezonda çok ihtiyacımız olacak. Taraftarlarımızın tribünlerde onikinci gücümüz olarak görevlerini yerine   getirmelerini bekliyoruz. Takımımızın yeni sezonda da başarılı olacağına ve taraftarlarını sevindireceğine inancımız tamdır” diye konuştu.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM