GZO’da devir teslim töreni

GZO’da devir teslim töreni

Giresun Ziraat Odasının eski başkanı Musa Keskin görevini, bir süre önce yapılan kongrede başkanlığa yeni seçilen Nurettin Karan’a devretti.
Düzenlenen devir teslim törenine Giresun Ziraat Odası Başkanlığını 2 yıl boyunca sürdüren Musa Keskin eski oda başkanlarından Özer Akbaşlı odanın eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende görevi devralan Nurettin Karan yaptığı konuşmada, Giresun Ziraat Odası’nın 12 yıl boyunca başkanlığını yürüten ve 2 yıl önce istifa eden Özer Akbaşlı’ya teşekkür etti.
Karan; “Akbaş ailesi bu odaya çok büyük hizmetleri olmuştur.; Bundan sonrada Sayın Özer beyden yararlanacağız. Fındık deyince akla ilk gelen ismin Özer beydir. Fındığı en iyi şekilde temsil eden ve bilgi sahibi olan Özer Beye her konuda fayda nacağız.

Eski Oda Başkanı Özer Akbaşlı ise; “Her daim ne olursa olsun fındığın fındık üreticisinin her platformda bu odanın ve yönetiminin daima yanında olacağım” dedi.

Konuşmaların ardından oda başkanlık görevini Musa Keskin’den devralan Nurettin Karan, görevine başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. sayın karan’ın seçimi kazanacağını belirtmiştim. bilgi ve birikimi tecrübesiyle, iktidar gücüyle fındık üreticisine çok katkı sağlayacağına inanıyorum. hayırlı olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM