Erzurum, “Kendine, şehrine vekiline güven”

Erzurum, “Kendine, şehrine vekiline güven”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum seçim gezilerini halkın arasında sürdürürken, bu zamana kadar hiçbir zaman salon siyaseti yapmadığını belirterek, “Halkın içerisindeyiz, halkın içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.
Bazı kesimlerin maddi imkânlarını kullanarak halkı bir salonda toplayıp güç gösterisi yapmaya çalıştığını belirten Erzurum “Birileri seçilir gider, 4 sene telefonda sesini dahi duyamazsınız ama bizler yine hep sizin aranızda içinizde oluruz” şeklinde konuştu. Milletvekili Dr. Orhan Erzurum Giresun Hükümet Konağında yaptığı ziyarette yoğun ilgiyle karşılaşırken 1 Kasım seçimleri öncesi moralini adeta en üst seviyeye çıkardı. Hükümet Konağında görev yapan memurlar ve bürokratlardan destek isteyen Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Giresun’un bütün yükünü çeken sizlerin Ankara’da en büyük destekçisi olacağım. Bizler siyaseti kendi çıkarlarımız için değil halkın çıkarları için kullanacağız” ifadelerine yer verdi.
Seçim gezilerini Giresun merkezde sürdüren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum vatandaşlara AKSA Çoruh elektrik işletmesini şikayet ederek “Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz, halen birçok mahallemiz ve sokağımız akşam olduğu zaman zifiri karanlığa bürünmüş durumda. Sokak lambalarını yapmaktan, tamir etmekten aciz bir AKSA Çoruh var. Buna rağmen gelin görün ki Giresun merkezde her elektrik direğinde Nurettin Canikli’nin reklam afişlerini görüyoruz.  Elektrik direklerine reklam afişi asan arkadaşlar, direklere çıkmışken aydınlatma sorunlarını da çözseydi bari” vurgusunu yaptı.
FATOĞLU VE KÜÇÜKBAYRAK AİLELERİNİN ACISINA ORTAK OLDU
Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Fatoğlu’nun vefat eden annesinin ve Gazeteci İsmet Küçükbayrak’ın vefat eden eşinin cenazesine katılan Milletvekili Erzurum her iki ailenin acısına ortak oldu. Erzurum, Fatoğlu ve Küçükbayrak ailelerine başsağlığı diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM