Bozbağ, “Rakamlar astronomikti”

Bozbağ, “Rakamlar astronomikti”

Giresunspor’un Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transferin son gününde gündemlerinde olan oyuncuların çok yüksek rakamlar istediklerini söyledi.
Giresunspor’un maddi ve manevi huzurunu bozacak hiçbir transfere imza atmalarının mümkün olmadığını vurgulayan Bozbağ, “Son dakikaya kadar transfer görüşmeleri yaptık. Gece üç buçuğa kadar çalıştık ancak muvaffak olamadık. Biz yönetim olarak bugüne kadar verdiğimiz hiçbir sözü yemedik. Giresunspor’un şartlarına indiremediğimiz için transferleri gerçekleştiremedik. Giresunspor’u sıkıntıya sokacak oyuncuları, şahsımın, yönetimin, kulübün huzurunu bozacak kimseyi bu kulübe sokmadık, bundan sonra da sokmayız” dedi.
Hollanda Süper Ligi’nde oynayan bir futbolcu ile her konuda anlaştıklarını belirten Bozbağ, “Her türlü anlaştığımız futbolcu bineceği uçağı kaçırması ve evraklarının bize ulaşmaması nedeniyle bu transfer olmadı. Yerli oyuncularda da tüm kulüp çalışanlarımızla hazır bekledik her an bir gelişme olur diye ama bazen her istediğinizi alamıyorsunuz. Benim ve takımın iç huzurunu bozacak rakamları veremezdim. Biz oyuncularımızın sonuna kadar arkasındayız. Bu sene de çok büyük işler başaracağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM