Bektaşoğlu: “AKP Giresun’da da eriyor”

Bektaşoğlu: “AKP Giresun’da da eriyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “Halkımızın bize ilgisi gösteriyor ki; AKP gidiyor. Giresun 7 Haziran’dan daha kararlı” dedi.
Seçim çalışmalarını Aksu havzasında sürdüren Bektaşoğlu, Duroğlu’nda halk ve esnaf ziyaretleri yaptı. Beri sahadayız. Buraya 5.kez geliyorum. Ama bu sefer desteğiniz bizden yana. Bunu sizlerin sevgi, ilgi ve desteğinden görüyor ve anlıyorum” diye konuştu.
“AKP TÜRKİYE’Yİ CEHENNEME ÇEVİRDİ”
Gündeme ilişkin açıklamalar yapan Bülent Bektaşoğlu, “AKP Türkiye’yi cehenneme çevirdi. Halkımız buna son vermeli” dedi.
CHP Milletvekili, “Halkımızın bu sefer CHP’ye oy vermek için pek çok nedeni var. Ama en çok da ülkemizin huzuru, toplumsal barış için CHP’nin iktidar olması gerekiyor. AKP’nin ülkemize verdiği zarar son bulmalı.
Türkiye kan gölüne döndü. 7 Haziran’dan bu yana 353 yurttaşımız terör saldırılarında hayatını kaybetti. Son olarak AKP’nin PKK’dan sonra başımıza bela ettiği İŞID Ankara’daki eyleminde 97 kişiyi teröre kurban verdik.  Bu saldırının karanlık ve kirli ilişkileri ortaya çıkarılmalı. İhmali olanlardan hesap sorulmalı. Polis müdürleri değil, bakan, hatta ‘Türkiye’deki canlı bombaların kimliklerini biliyoruz, ama eylem yapmadıkları için yakalayamıyoruz’ diyen Başbakan da istifa etmeli” diye konuştu.
BEKTAŞOĞLU: “MİLLETİ TANIMAYANDAN MİLLETVEKİLİ OLMAZ”
Bektaşoğlu, Eğrianbar, Hisar ve Küknarlı köylerinde kahvelerde de konuştu.
Kendisinin Dereli doğumlu olduğunu söyleyen CHP milletvekili, şunları söyledi: “Ben Giresun’da yaşıyorum ama bu yörenin çocuğuyum. İlişkim buralarla hiç kopmadı. 7 Haziran’dan sonra olduğu gibi zamanımızı köylerimizde geçiriyoruz. Çünkü köylerin dertleri çok. Katmerleşerek büyüyor. Ama derman CHP’de. Allah bizlere 1 Kasım’dan sonra bizlere onlar hizmet etme fırsatı versin. Arkadaşlarımla güçlü bir oy desteği ile onların vekili olduğumuzda Giresun’a nasıl hizmet yapılırmış herkes görecek”. AKP’nin adaylarının Giresun’a yabancı olduklarını söyleyen Bektaşoğlu,” Yaşadıkları yer burası değil. 2.sıra adayı Giresun’dan seçilip İzmir’i temsil edeceğim açıklaması yapmış. Milletini tanımayan, milletin tanımadığı adamlardan milletvekili olur mu” diye sordu.
AKP’nin ithal adayları bırakın köyleri, Sokakbaşı’nda bıraksan Meydana gelinceye kadar kaybolurlar. 10 köyü sayamazlar, 10 arkadaşları yok. Bu yüzden bu seçimde hezimete uğrayacak. AKP tüm Türkiye’de olduğu gibi Giresun’da da eriyor” diyen Bektaşoğlu, “1 Kasım’da, köylülerimiz; bugüne kadar Giresun’un tek bir köyüne gitmeyen ama köy muhtarlarını ayaklarına çağırıp toplantı yaparak hizmetle tehdit eden, kimsenin tanımadığı AKP’nin adaylarına mı oy verecek, yoksa her zaman ulaşabildikleri, derdiyle dertlenen, acısını, sevincini paylaşan, düğününde oynayan, cenazesinde ağlayan kendi içinden çıkmış CHP’nin adaylarına mı oy verecek? Halkımızın sağduyusuna inanıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM