Aday adayları mülakatta ter döktüler!

Aday adayları mülakatta ter döktüler!

AK Parti’de bugün yapılacağı duyurulan mülakat genel merkezin kararı ile bir gün öne çekildi ve aday adayları dün Ankara’ya giderek mülakata tabi tutuldular.

Parti genel merkezinde yapılan mülakat öğleden sonra başladı ve geç vakitlere kadar sürdü. Mülakata daha önce yapılan temayül yoklamasına katılan 38 aday adayı katıldı.

TÜTÜNCÜ İŞLEYİŞ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

AK Parti’de aday belirleme süreci ile ilgili bilgi veren İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, aday belirleme işleminin ise 23 Mart’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun başkanlığındaki üst kurul tarafından yapılacağını söyledi. Tütüncü, dünkü mülakata girmeyen eski milletvekillerinin de üst kuruldaki değerlendirmeye gireceklerini belirtti. Tütüncü, mevcut milletvekilleri Mehmet geldi ile Adem Tatlı’nın adaylıkları konusunda ise kararı genel merkezin vereceğini söyledi. Tütüncü, aday adaylarından Hasan Turan’ın mülakata alınmayacağını da kaydetti.  AK Parti’de milletvekili aday sırlaması ise 7 Nisan’da açıklanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. salih şen arkadaş’a mülakatta, belde belediye başkanlığı seçiminde AKP bayrağını hangi canlının üzerinde taşıdınız diye sormuşlar?cevaben:Ben demiş.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM