30 ambulans şoförü alınacak

30 ambulans şoförü alınacak

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yapılacak 3 bin ambulans şoförü kadrosu için Giresun’a 30 kontenjan ayrıldığı belirtildi.
Sağlık Bakanlığı hizmet alımı yöntemi ile alım yapılacak 3 bin ambulans şoförünün detayları belli oldu. İhale sonucu Yüklenici firma ile İl sağlık Müdürlüğü arasında yapılacak anlaşma neticesinde illerde taşeron ambulans şoförü alınacak. Ambulans şoförü için Acil tıp teknisyeni ve paramedik öncelik sebebi olacak. Bunlarda yoksa düz lise mezunlarının başvuruları kabul edilecek. Araç kullanımı konusunda en az 2 yıl deneyimin aranacağı alımlarda adayların B, C, D, E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmaları gerekecek. Ayrıca adaylarda son bir yıl içerisinde alınmış psikoteknik raporu istenmektedir. Asgari ücretin yüzde 50 üzeri maaş verilecek.
Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan teknik şartname sonucu illerde taşeron ambulans şoförü alımına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. İstenilen bütün belgelerim bulunmaktadır.şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

  2. Giresun dereli ilçesinde ikagmeh ediyorum b sınıfı ehliyetim var srs2 pisko teknik var anbulans soforu sürüş belgem var

  3. Src. 2..4. Belge E sinifi ehliyet psikoteknik belgesi. Dijital ehliyet var soforluk ariyorum giresun piraziz bulancak ordu

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM