TÜFAD’tan anlamlı seminer

TÜFAD’tan anlamlı seminer

TÜFAD Giresun Şubesi’nin Giresunspor’un unutulmaz futbolcusu Hüseyin Kasap adına düzenlediği “Sürekli Antrenör Gelişim Semineri”  gerçekleşti.

TÜFAD Giresun Şube Başkanı Hasan Ali Tek,  seminerin faydalı olacağına inandığını belirterek, “Giresunspor formasını başarılı bir şekilde terletmiş, gönüllere girmiş olan şehrimizden içimizden biri olan caddeye her çıktığımızda gördüğümüz Hüseyin Kasap abimiz ile birlikte böylesi ulvi topluluk içinde yer almak şahsımı mutlu etti. Bizleri kırmadığı ve buraya kadar teşrif ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman desteğini veren ve yanımızda olduğunu hissettiren Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum, seminerimiz hayırlı olsun” dedi.

ŞENLİKOĞLU; “DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da, “Böylesi etkinliklerde bulunmak bizlere keyif veriyor. TÜFAD Şubesi Başkanı Hasan Ali Tek ve yönetim kuruluna bizleri sizlerle buluşturduğundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Böylesi seminerlerin geleneksel hale gelmesi de takdire şayan ve mutluluk verici. Hüseyin Kasap, Giresunspor’a uzun yıllar hizmet etmiş, attığı gollerle ve oynadığı futbol akıllara kazınmış bir kişidir. Şehrimizin değerli bir kimliğidir. Her zaman destek olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından günün anısına Hüseyin Kasap’a plaket takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM