Tek derdimiz Giresunspor

Tek derdimiz Giresunspor

DÖVİZ KURUNDAN GİRESUNSPOR’DA ETKİLENDİ

GZT Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Çotanak Spor Kompleksi’nde düzenlediği basın toplantısında, yeşil beyazlı kulüpte yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Döviz kurundaki hareketliliğin mali anlamda Giresunspor’u da etkilediğine dikkati çeken Karaahmet, “Kur farkından önce 6 milyon Euro ödeme vardı, 1.5 milyon Euro ödenmişti, kalan rakam kurdan etkilendi” dedi.

DEL VALLE’YE 150 BİN EURO DAHA BORÇ GELDİ

Bir yandan Süper Lig’de başarılı sonuçlar almak için yoğun mesai harcarken diğer taraftan geçmiş dönemlerden gelen borçlarla uğraştıklarını ifade eden Karaahmet; “Del Valle’ye 150 bin Euro daha borç gelmiş. Her gün eski borç gelmeye devam etmesi üzüntü verici. 10 sene önceden gelen borçlar var ama evrağı yok. Burada ciddi bir problem var. Giresunspor’u yönetirken kulübü borçlandıramazsınız” dedi.

TAKIM ARKADAŞLARIMA VE HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ligdeki gidişatları hakkında düşüncelerini paylaşan Karaahmet, “Bizim tek derdimiz Giresunspor bu ligde kalıcı olsun. 44 yıl sonra yükseldiğimiz Süper Lig’i iyi bir yerde tamamlarsak ilerisi için daha iyi olacaktır. Şuanda 3-4 puan daha yukarıda olabilirdik ama bazı şanssız puan kayıpları yaşadık. Bu zamana kadarki mücadeleleri için tüm takım arkadaşlarıma ve hocama teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ALTAY MAÇINDA TRİBÜNLER TAMAMEN DOLMALIDIR

Altay maçında Çotanak Spor Kompleksi’nin tribünlerini dolu görmek istediklerini belirten Karaahmet, “Altay maçı çok önemli, bütün koltuklar dolmalı. Bu takımın desteğe ihtiyacı var. Biz mücadeleye devam edeceğiz, herkes bu mücadelenin içinde olsun. Tüm Giresunluları Giresunspor’a destek olmaya davet ediyorum” dedi.

GİRESUNSPOR TAHTAYI AÇMASI GEREKİRSE AÇAR

Ara transferde izleyecekleri yol haritası hakkında da açıklamalar yapan Karaahmet, “Giresunspor ara transferde yapması gerekeni yapacaktır. Takımdan biri gider mi çok fazla mümkün görmüyorum. Giresunspor tahtayı açması gerekirse açar. Herkes rahat olsun” ifadelerini kullandı.

GİRESUNSPOR’UN LİMANDAKİ OTOPARKINI ELİNDEN ALANLARI SAVUNANLAR VAR

Karaahmet; “Bu şehirde milyon dolarlar kazanıp, Giresunspor’a destek olmayanlar var. Giresunspor’un limandaki otoparkını elinden alanları savunanlar var. Giresunspor şehrin marka değeri için çok önemli, Giresun’un en üst markası. Bundan herkes faydalanıyor ama desteğe gelince aynı faydayı göremiyoruz. Küçük esnafı söylemiyorum, Giresunspor’a destek vermeyenlere soralım, büyük paralar kazanıp, destek olmayanlara bunun nedenini soralım. Biz kendimiz için kimseden bir şey istemiyoruz. Yazık günah. Giresunspor’un otoparkını neden aldınız diye soralım. Giresunspor’un otoparkını alanların, çıkıp özür dilemesi lazım. Ayrıca Giresunspor’dan çıkarları kesilenler bir şeyler üretmeye çalışıyorlar ama komik duruma düşüyorlar. Bunu da herkes bilsin” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM